• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • włącz większą interlinie+
 • Kontrast:
 • włacz kontrast
 • wyłacz kontrast
 • Informacje:
 • jezyk migowy
 • invalid
 • Mapa strony:
 • mapa strony

krasnoludki

Krasnoludki

kotki

Kotki

misie

Misie

wedrowniczki

Wędrowniczki

ekoludki

Ekoludki

Zobacz wszystko

                                        DYŻUR WAKACYJNY SIERPIEŃ 2021  INFORMACJA DLA RODZICÓW

                                               PRZEDSZKOLE NR 8 im. Janka Wędrowniczka W KONINIE

                         ul. Przemysłowa 12 KONTAKT: TELEFON: (63) 242 48 07 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. W terminie od 4-31 maja 2021 przedszkole udostępnia i przyjmuje wypełnione przez rodziców wnioski (wraz z odpowiednimi załącznikami) o przyjęcie dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny, w terminie 2-31 sierpnia 2021. Wszelkie dokumenty można pobrać również ze strony internetowej naszego przedszkola. Do wniosku dołączone są następujące załączniki – oświadczenie o zatrudnieniu rodziców; samotnym wychowywaniu dziecka; wychowywaniu dziecka w rodzinie wielodzietnej.

2. Weryfikacja wniosków odbędzie się 1-2.06.2021.

3. Lista dzieci zakwalifikowanych będzie umieszczona w korytarzu przy wejściu głównym.

4. Po zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny, należy podpisać deklarację w terminie od 22-23.06.2021 w godzinach 7.30-14.00. Deklaracja jest ostatecznym potwierdzeniem, że dziecko będzie uczęszczało w tym czasie do Przedszkola nr 8 w Koninie. Nie złożenie deklaracji jest jednoznaczne z rezygnacją.

5. Opłatę za przedszkole należy przelać na konto wskazane w deklaracji, w terminie 2-4.08.2021.

6. W dniu przybycia do przedszkola proszę dostarczyć następujące rzeczy (wszystkie podpisane): - obuwie na zmianę – papcie, - odzież na zmianę w woreczku, - nakrycie na głowę, - chusteczki higieniczne – duże pudełko, - ręczniki papierowe, - poduszka i kocyk dla dzieci 3-letnich, - dobry humor .

 

DOKUMENTY DO  WYPEŁNIENIA

 

 Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny.

 Oświadczenie o zatrudnieniu.

 Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka.

  Oświadczenie  o wielodzietności.

 Informacje o przetwarzaniu danych osobowych.

 Deklaracja P8 2020-2021.

 Zwroty.

social background

Przekierowanie na stronę Facebook

Przekierowanie na stronę Instagram