DYŻUR WAKACYJNY – LIPIEC 2020

PRZEDSZKOLE NR 2 „KRAINA WESOŁEJ ZABAWY” w Koninie
ul. NOSKOWSKIEGO 4
TELEFON: (63) 242 03 29

W Przedszkolu nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie dyżur wakacyjny pełnimy w lipcu. Chętnych rodziców, których dzieci nie uczęszczają do naszej placówki zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dotyczącym zapisów.
W dniach
od 04 maja do 29 maja 2020 r. udostępnimy i zbieramy wnioski o przyjęcie dziecka na okres od 1 do 31 lipca 2020 r. Wypełnione wnioski proszę składać w księgowości Przedszkola nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie, ul. Noskowskiego 4.
Deklaracje dotyczące konkretnych godzin pobytu dziecka w przedszkolu oraz posiłkach, będzie można składać w terminie
15 - 19 czerwca w księgowości Przedszkola nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy”.
Deklaracja jest ostatecznym potwierdzeniem, że dziecko będzie uczęszczało do nas w czasie dyżuru.
Odpłatności za miesiąc lipiec 2020 r. prosimy uiszczać w podanych terminach po uprzednim zapoznaniu się z kwotami w kasie przedszkola: w dniu 01 do 03 lipca 2020 r. w godz. 8 – 16 w kasie Przedszkola Nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie, ul. Noskowskiego 4 lub do 07 lipca 2020 r. na nr konta bankowego Getin Noble Bank 08 1560 0013 2015 2809 0319 0001
Prosimy o dostarczenie niżej wymienionych rzeczy do przedszkola w dniu przybycia dziecka na dyżur wakacyjny:

1. Obuwie na zmianę (papcie)
2. Odzież na zmianę w woreczku (podpisane)
3. Nakrycie na głowę
4. Szczoteczka, pasta, kubek (przybory do mycia zębów)
5. Chusteczki higieniczne – duże pudełko
6. Poduszka, powłoczka na koc i piżama (dzieci 3 let