Drodzy rodzice w środę 06.03.2019 z okazji Dnia Kobiet, wybieramy się do Sali Zabaw Fabryka Wrażeń.

Nasza grupa liczy 25 osób -  w tym 10 dziewczynek i 15 chłopców. Są to dzieci 5-6 letnie. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć poznajemy litery, uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej lub terapeutycznych bajek. Jesteśmy zgraną grupą, w której każdy czuje się ważny i potrzebny. Chłopcy uwielbiają zabawy konstrukcyjne, a z ich rąk powstają wspaniałe budowle. Dziewczynki uwielbiają rysować, ich prace są staranne, pomysłowe i barwne. Bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach dodatkowych, m. in. "Mali kucharze", podczas których rozwijamy swoje umiejętności kulinarne, poznajemy nowe smaki i tajniki gotowania.

Serdecznie zapraszamy rodziców z grupy IV na zebranie, które odbędzie się 27.02.2019r (Środa), o godzinie 16:00.