…” Dzieci nigdy nie chcą słuchać tego ,co im radzą starsi, ale nigdy nie omieszkają ich naśladować „..

James Baldwin

SZANOWNI PAŃSTWO,

Dobiega koniec roku szkolnego 2019/2020 , który na długo „zapisze się” w naszej pamięci. Mimo nowej rzeczywistości , w jakiej przyszło nam od marca pracować , pragnę Państwu serdecznie podziękować za pomoc, zaangażowanie i współpracę, przede wszystkim przy organizacji i realizacji kształcenia na odległość.

W sposób szczególny chcę pożegnać Państwa dzieci , które od września 2020 r. podejmą naukę w klasach I szkół podstawowych.

Myślę że lata, które spędziły z nami w przedszkolu przyniosły im wiele szczęśliwych i niezapomnianych chwil. Szkoła to nowe wyzwanie, tam upłyną kolejne lata ich życia. Jestem pewna , że dzieci poradzą sobie z obowiązkami w szkole. Gratuluję Państwu tak mądrych, twórczych i inteligentnych dzieci. Jestem dumna, że mogłam uczestniczyć w ich życiu przedszkolnym. Chciałabym żeby wspominały przedszkole i odwiedzały nas, do czego serdecznie zapraszam.

Życzę radosnych i bezpiecznych wakacji oraz udanego wypoczynku!

Maria Rewers