• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • włącz większą interlinie+
 • Kontrast:
 • włacz kontrast
 • wyłacz kontrast
 • Informacje:
 • jezyk migowy
 • invalid
 • Mapa strony:
 • mapa strony

krasnoludki

Krasnoludki

kotki

Kotki

misie

Misie

wedrowniczki

Wędrowniczki

ekoludki

Ekoludki

Zobacz wszystko

…” Dzieci nigdy nie chcą słuchać tego ,co im radzą starsi, ale nigdy nie omieszkają ich naśladować „..

James Baldwin

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

 Dobiega koniec roku szkolnego 2019/2020 , który na długo „zapisze się” w naszej pamięci. Mimo nowej rzeczywistości , w jakiej przyszło nam od marca pracować , pragnę Państwu serdecznie podziękować za pomoc, zaangażowanie i współpracę, przede wszystkim przy organizacji i realizacji kształcenia na odległość.

W sposób szczególny chcę pożegnać Państwa dzieci , które od września 2020 r. podejmą naukę w klasach I szkół podstawowych.

Myślę że lata, które spędziły z nami w przedszkolu przyniosły im wiele szczęśliwych i niezapomnianych chwil. Szkoła to nowe wyzwanie, tam upłyną kolejne lata ich życia. Jestem pewna , że dzieci poradzą sobie z obowiązkami w szkole. Gratuluję Państwu tak mądrych, twórczych i inteligentnych dzieci. Jestem dumna, że mogłam uczestniczyć w ich życiu przedszkolnym. Chciałabym żeby wspominały przedszkole i odwiedzały nas, do czego serdecznie zapraszam.

Życzę radosnych i bezpiecznych wakacji oraz udanego wypoczynku!

 

 

Dyrektor
Maria Rewers

social background

Przekierowanie na stronę Facebook

Przekierowanie na stronę Instagram