SZANOWNI PAŃSTWO ! ! !

Zainteresowanych rodziców prosimy o zapoznanie się z harmonogramem dyżurów wakacyjnych przedszkoli Miasta Konina ( LIPIEC – Przedszkole Nr 2 i Nr 11 , SIERPIEŃ – Przedszkole Nr 6 i Nr 32 ).
Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące organizacji dyżurów w każdym przedszkolu, między innymi wymaganej dokumentacji i terminów jej złożenia, oraz podpisanie DEKLARACJI.
W razie pytań prosimy o zwracanie się do wybranej placówki (podane telefony). Karty Zgłoszeń dzieci i załączniki na dyżur prosimy o dostarczenie do wybranego przedszkola w terminie do 31 maja 2020r.

DYŻUR WAKACYJNY – LIPIEC 2020

PRZEDSZKOLE NR 2 „KRAINA WESOŁEJ ZABAWY” w Koninie
ul. NOSKOWSKIEGO 4
TELEFON: (63) 242 03 29

W Przedszkolu nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie dyżur wakacyjny pełnimy w lipcu. Chętnych rodziców, których dzieci nie uczęszczają do naszej placówki zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem dotyczącym zapisów.
W dniach
od 04 maja do 29 maja 2020 r. udostępnimy i zbieramy wnioski o przyjęcie dziecka na okres od 1 do 31 lipca 2020 r. Wypełnione wnioski proszę składać w księgowości Przedszkola nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie, ul. Noskowskiego 4.
Deklaracje dotyczące konkretnych godzin pobytu dziecka w przedszkolu oraz posiłkach, będzie można składać w terminie
15 - 19 czerwca w księgowości Przedszkola nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy”.
Deklaracja jest ostatecznym potwierdzeniem, że dziecko będzie uczęszczało do nas w czasie dyżuru.
Odpłatności za miesiąc lipiec 2020 r. prosimy uiszczać w podanych terminach po uprzednim zapoznaniu się z kwotami w kasie przedszkola: w dniu 01 do 03 lipca 2020 r. w godz. 8 – 16 w kasie Przedszkola Nr 2 „Kraina Wesołej Zabawy” w Koninie, ul. Noskowskiego 4 lub do 07 lipca 2020 r. na nr konta bankowego Getin Noble Bank 08 1560 0013 2015 2809 0319 0001
Prosimy o dostarczenie niżej wymienionych rzeczy do przedszkola w dniu przybycia dziecka na dyżur wakacyjny:

3. Nakrycie na głowę
4. Szczoteczka, pasta, kubek (przybory do mycia zębów)
5. Chusteczki higieniczne – duże pudełko
6. Poduszka, powłoczka na koc i piżama (dzieci 3 let

informacja_do_rodzicow_2020.pdf

WNIOSEK_NA_DYZUR.pdf

Deklaracja_2020_wakacje.pdf

DYŻUR WAKACYJNY – LIPIEC 2020

Przedszkole nr 11,,Pentliczek” w Koninie
ul.Sosnowa 8
tel. 63 243 12 52

Zapisy dzieci na dyżur wakacyjny przyjmowane są do dnia 31.05.2020 r.- wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia proszę odesłać scanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W temacie maila bardzo proszę wpisać DYŻUR WAKACYJNY.
Informacja dla rodziców o przyjęciu dziecka na dyżur zostanie podana w dniu 03 czerwca 2020 r.

SZANOWNI_RODZICE.pdf

karta_zgloszenia_wakacje_2020.pdf

DYŻUR WAKACYJNY SIERPIEŃ 2020

PRZEDSZKOLE NR 6 W KONINIE
ul. Solskiego 4
KONTAKT:
TELEFON: (63) 242 42 33

Prosimy o dostarczenie niżej wymienionych rzeczy do przedszkola
w dniu przybycia dziecka na dyżur wakacyjny:
4. Chusteczki higieniczne – duże pudełko
5. Poduszka i kocyk dla dzieci 3 letnich

Informacja_dla_rodzicow.pdf

dyzur_wakacyjny_sierpien_p6.pdf

Wniosek.pdf

Deklaracja.pdf

Oswiadczenie_o_samotnym_wychowywaniu.pdf

Oswiadczenie_rodzice_pracujacy.pdf

Oswiadczenie_wielodzietnosc.pdf

DYŻUR WAKACYJNY – SIERPIEŃ 2020

PRZEDSZKOLE NR 32 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
W KONINIE
ul. Przemysłowa 7
TELEFON: (63) 242 43 55

W dniach 4-31 maja 2020 roku przyjmujemy zapisy dzieci na dyżur wakacyjny na miesiąc sierpień 2020 r.
Skany wypełnionych dokumentów można przesyłać na skrzynkę mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście w sekretariacie przedszkola.
Wszelkie informacje i dokumenty ( w tym karta zgłoszenia ) do pobrania na stronie internetowej przedszkola w zakładce strefa rodzica/dyżur wakacyjny sierpień 2020 r.
4. Chusteczki higieniczne – duże pudełko
5. Poduszka i kocyk dla dzieci 3 letnich