Witamy w roku szkolnym 2016/2017.  Jesteśmy najstarszą grupą „doświadczonych” przedszkolaków. Razem z naszymi paniami Elą i Iwonką oraz Danusią i Moniką tworzymy wesołą i zgraną grupę „Misiów”.    
Zabawa, to nasza największa radość, dzięki której zdobywamy doświadczenia, wiadomości, umiejętności, sprawności. Uwielbiamy razem spędzać czas, bawić się, budować, chętnie śpiewamy piosenki, tańczymy oraz bierzemy udział
w zabawach ruchowych.       
     Lubimy zajęcia plastyczne, podczas których poznajemy różne techniki plastyczne. Dużo czasu spędzamy w naszym przedszkolnym ogrodzie, gdzie rozwijamy naszą sprawność ruchową na stacjach „ścieżki zdrowia” oraz podziwiamy otaczający nas świat przyrody.  
    Większość z nas przygotowuje się do pójścia do szkoły. Każdego dnia bawiąc się przygotowujemy się do roli ucznia. Chcemy jak najwięcej poznać, wiedzieć i zrozumieć, dlatego w tym roku realizujemy Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej- KINOPRZEDSZKOLE i będziemy brali udział w zajęciach edukacyjnych i seansach filmowych w kinie OSKARD.       
    W celu zdobycia praktycznych umiejętności w zakresie różnych dziedzin sztuki bierzemy udział w projekcie „KULTURA I SZTUKA W PRZEDSZKOLU” zorganizowanym przez Fundację LIDA.     
    Systematycznie będziemy uczestniczyć w audycjach muzycznych prowadzonych przez Filharmonię Łódzką oraz w przedstawieniach teatralnych przygotowanych przez Teatr Kaliski.        
     Nasze życie przedszkolne będzie pełne niespodzianek i miłych wrażeń między innymi poprzez wyjścia, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi. Niektóre z naszych wydarzeń będzie można poznać poprzez zdjęcia.

 ZAPRASZAMY


  PIERWSZA PO WAKACJACH AUDYCJA MUZYCZNA  :)    

View the embedded image gallery online at:
http://przedszkole25-konin.pl/grupy/grupa-iii#sigFreeId503efae6fb