Witamy w grupie III „Misie”. W naszej grupie jest 25 osób.  Jesteśmy w grupie starszaków. Razem z naszymi paniami Martą i Katarzyną oraz panią Iwonką będziemy się świetnie bawić, poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Nie ukrywamy, że najbardziej lubimy się bawić, dlatego chętnie śpiewamy, tańczymy, bierzemy udział w  zabawach  ruchowych, a także lubimy konstruować z klocków różne budowle. Uwielbiamy zajęcia plastyczne na których poznajemy różne techniki plastyczne, na tych zajęciach możemy się bawić sztuką.

Natomiast najfajniejszy czas to czas spędzony na świeżym powietrzu, możemy grać w piłkę, biegać, panie razem z nami biorą udział w zabawach ruchowych. Będąc na świeżym powietrzu możemy poznawać świat, otaczającą nas przyrodę, a także możemy korzystać  ze „ścieżki zdrowia”, która znajduje się na naszym placu zabaw.

Niektórzy z nas idą do szkoły, dlatego każdego dnia oprócz zabawy uczestniczymy w skupieniu w naszych zajęciach edukacyjnych, które są bardzo ciekawe, a dzięki nim stajemy się małymi uczniami.